Fotoalbumy ślubne Fotoalbumy rocznicowe
This is an example of a HTML caption with a link.

Fotoalbumy

Nie wydaje Ci się, że standardowy, tradycyjny album to już przeżytek, a wklejanie do niego zdjęć to męka i zmarnowany cały weekend?
Chciałbyś aby album był elegancki, nowoczesny i podkreślał wyjątkowość zdjęć, ludzi i chwil na nich uchwyconych ?

Z pewnością szukając odpowiedniego zakładu na wykonanie albumu natknęli się Państwo na programy umożliwiające przygotowanie stron samodzielnie. Jednak u nas dostaniecie coś więcej. Projekt albumu wykona wykwalifikowany i doświadczony grafik, który oceni zdjęcie pod względem jakości i ewentualnie dokona niezbędnego retuszu, a następnie biorąc pod uwagę ilość dostarczonych fotografii przygotuje układy poszczególnych stron z efektami przejść pomiędzy zdjęciami nie możliwymi do osiągnięcia przez tradycyjne proste oprogramowanie zamieszczone na stronach www. Po wykonaniu przez nas kompozycji stron rozkładówek wysyłamy je pocztą elektroniczną do akceptacji.

Każda kompozycja wykonywana jest indywidualnie co gwarantuje oryginalny i ciekawy efekt. Jeśli nie masz zdjęć w wersji cyfrowej możesz je do nas wysłać pocztą a my je zeskanujemy, poprawimy ich ostrość i kontrast. Jeśli będzie trzeba usuniemy wszelkie rysy i zagięcia. Dzięki temu możemy stworzyć fotoalbumy z tradycyjnych starych zdjęć. Z pewnością będzie to wyjątkowy prezent na szczególną okazję.

Przykładamy bardzo dużą wagę do wykonania zarówno projektu jak również oprawy introligatorskiej fotoalbumu, staramy się aby każdy fotoalbum był prawdziwym unikatem cieszącym oko przez długie lata. Niebanalne projekty tworzone z prawdziwą pasją spełnią Państwa oczekiwania, staramy się aby nawet najbardziej ekstrawaganckie pomysły klientów były zrealizowane. Podczas projektowania stron możecie zaproponować przeróbki aby fotoalbum spełnił Państwa oczekiwania. Fotoalbum posiada przepiękne sztywne 1.3 mm strony, które nadają mu wyjątkowość i ekskluzywny wygląd.
Okładka zrobiona jest z eko-skóry na której można wygrawerować dowolną treść.

Fotoalbumy okładki

Po przełożeniu strony tworzy się jedna równa powierzchnia dając rewelacyjny efekt. Wszystkie strony są wykonane na papierze fotograficznym co daje gwarancję wysokiej jakości a dzięki zaokrąglonym rogom fotoalbum przez długie lata będzie wyglądał jak nowy. Zdjęcie zajmuje całą stronę bez marginesów, duże wyraźne zdjęcia dają niesamowity efekt. Każde zdjęcie jest poddawane obróbce aby było wyraźne i świetnie się prezentowało. Fotoalbumy stanowią idealny ekskluzywny prezent bądź upamiętnienie ślubów, chrztów, rocznic itd.

Kompozycje możemy ułożyć tak aby tworzyły historie Państwa rodziny i jeszcze bardziej podkreślały jego indywidualny charakter. Jeśli nie posiadasz zdjęć w wersji cyfrowej skontaktuj się z nami, podamy Ci adres na jaki należy przesłać papierowe zdjęcia, zeskanujemy je aby nawet te stare unikatowe fotografie znalazły swoje miejsce. Możesz nam przesłać nawet do 70 zdjęć! Jeśli masz większą ilość zdjęć, którą chciałbyś wstawić do albumu skontaktuj się z nami, indywidualnie ustalimy ilość stron i cenę jaką trzeba będzie zapłacić za fotoalbum.

Jak zamówić ?

1. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej w tytule podając czego dotyczy zamówienie.
2. W załączniku dołącz zdjęcia. Opisz nam jeśli mamy dokonać jakiegoś fotomontażu ( dodać nieobecną osobę ), wykadrować fotografie bądź usunąć osobę lub jakiś element. Wybierz format w jakim mamy wykonać fotoalbum.
3. Jeśli posiadasz tylko już wywołane na papierze zdjęcia podamy Państwu adres, na który należy przesłać pocztą list ze zdjęciami. Należy podać dane podane w punkcie drugim. Zeskanujemy zdjęcie bez uszczerbku dla fotografii.
4. Na stronach albumu możemy umieścić życzenia, motto, dedykacje.
5. Skontaktujemy się z Państwem i prześlemy projekt do akceptacji i czas realizacji.
6. W trakcie zamówienia możecie Państwo wprowadzać poprawki, dodawać nowe elementy, gdy projekt spełni oczekiwania, jest przekazywany do realizacji. Na tym etapie zamówienia należy wpłacić wyznaczoną kwotę na konto i podać dane do wysyłki paczki.
7. Po zrealizowaniu zamówienia jeśli przesyłali Państwo do nas zdjęcia w wersji papierowej odsyłamy je razem z zamówieniem.
8. Pocztą elektroniczną poinformujemy, że zamówienie zostało zrealizowane i paczka została wysłana do Państwa.

ZAMÓW