Kalendarz ze zdjęciami Kalendarz ze zdjęciami
This is an example of a HTML caption with a link.

Kalendarze

Kalendarz to bardzo ważny element w domu, dlaczego nie sprawić żeby był to niezwykle efektowny element każdego mieszkania. Kalendarz z własnymi zdjęciami to wspaniały prezent, który ucieszy ciebie, rodzinę i każdą obdarowaną osobę. Jeśli masz fajne zdjęcia np. z wakacji nie musisz wyciągać albumu aby je obejrzeć. To kapitalny i praktyczny pomysł na wspominanie tych chwil.

Foto kalendarz to rewelacyjny prezent na dosłownie każdą okazję gdyż twój kalendarz nie musi zaczynać się od 1 stycznia. Jeśli jakaś ważna uroczystość odbywa się w maju zrobimy dla ciebie kalendarz od maja do kwietnia. Zdjęcia do każdego kalendarza są indywidualnie obrabiane ( usuwanie czerwonych oczu, kadrowanie zbędnych elementów, rozjaśnianie, wyostrzanie ) wszystko aby zdjęcie świetnie się prezentowało. Każde zdjęcie może mieć indywidualny podpis a na kalendarium możemy kółeczkiem zaznaczyć ważne daty aby nic ci nie umknęło. Na stronie danego miesiąca możesz umieścić 1-5 zdjęć, zależy jaki format kalendarza Państwo wybiorą. Kalendarze wykonane są na wysokiej jakości papierze fotograficznym Fuji zapewniającym wysoką jakość. Każdy kalendarz jest bindowany metalową spiralką i zależnie czy chcesz:
- Kalendarz biurkowy ( 10x15, 15x21 ) jest on bindowany razem z tzw.domkiem, z łatwością możesz go postawić na biurku w domu czy w pracy.
- Kalendarz ścienny wiszący mocowany na specjalnej zawieszce.
Jeśli nie masz cyfrowej wersji zdjęć można podesłać " papierowe " zdjęcia pocztą. 12 szt. zdjęć jest skanowanych w cenie kalendarza, każde następne zdjęcie 2 zł dopłaty.

Jak zamówić ?

1. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej w tytule podając czego dotyczy zamówienie.
2. W załączniku listu prześlij nam zdjęcia i opisz, które zdjęcie na jaki miesiąc ma być umieszczone. Kalendarz nie musi rozpoczynać się od stycznia ! Pamiętaj że zdjęcia z tel. komórkowych mogą mieć niską jakość. Prześlij nam zdjęcia, a my sprawdzimy czy nie mają zbyt niskiej rozdzielczości.
3. Jeśli nie macie Państwo zdjęcia w wersji elektronicznej możecie je przesłać do nas zwykłą pocztą. Po zrealizowaniu zamówienia odsyłamy je razem z kalendarzem bez uszczerbku dla fotografii.
4. Na kalendarzu oprócz zdjęcia możemy umieścić życzenia, motto, dedykacje.
5. Jeśli trzeba zdjęcie podlega poprawie ostrości, kontrastu, na Państwa życzenie możemy wykadrować zdjęcie usunąć lub dodać jakieś elementy, dokonać fotomontażu. Możemy zdjęcie/a przerobić na czarno-białe.
6. Skontaktujemy się z Państwem i prześlemy projekt do akceptacji. Podamy czas realizacji ale zazwyczaj to 3 dni.
7. W trakcie zamówienia możecie Państwo wprowadzać poprawki, dodawać nowe elementy, gdy projekt spełni oczekiwania jest przekazywany do realizacji. Na tym etapie zamówienia należy wpłacić wyznaczoną kwotę na konto i podać dane do wysyłki paczki.
8. Pocztą elektroniczną poinformujemy, że zamówienie zostało zrealizowane i paczka została wysłana do Państwa.

ZAMÓW