Renowacja zdjęć Renowacja starych zdjęć Odnawianie zdjęć Odnawiania starych zdjęć Retusz fotografii Odnawianie zdjęć Renowacja zdjęć Retusz fotografii Odnawianie zdjęć Retusz fotografii Retusz fotografii Retusz fotografii
This is an example of a HTML caption with a link.

Renowacja i Retusz Zdjęć

Każdy z nas ma zdjęcia przedstawiające bliższą i dalszą rodzinę, znajomych, przyjaciół a czasem po prostu ciekawe miejsce lub sytuacje. Zdarza się, że fotografie te są stare, wyblakłe, poplamione, pogięte a nie rzadko brakuje na nich kawałka papieru przez co tracą swój urok. Nie ma nic prostszego jak wysłać je nam a my profesjonalnie się nimi zajmiemy. Przy renowacji większej ilości zdjęć proponujemy zastanowić się nad zamówieniem fotoalbumu lub fotoksiążki, która dodatkowo podkreśli piękno wykonanej reprodukcji. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę nas o tym powiadomić przy składaniu zamówienia a my przygotujemy projekt i pomożemy dokonać wyboru.

Na czym polega odnawianie fotografii?

1. Zeskanujemy oryginalne zdjęcie w wysokiej rozdzielczości nie naruszając oryginalnego zdjęcia.
2. Wykonanie renowacji sprawi, że zdjęcie odzyska swój blask ( usuniemy zagięcia, rysy, szumy, plamy, uzupełnimy urwane elementy ).
3. Wywołujemy zdjęcie na wysokiej jakości papierze fotograficznym we wskazanej przez Państwa wielkości

Format9x1310x1513x1815x2121x3030x40
Cena0,59zł0,80zł1,50zł2,00zł7,00zł25,00zł

jak również w nietypowych wielkościach ( 6 x 9 , 8 x 11 ), możemy również dopasować zdjęcie do winiety ( kształt jajka ).
4. Na życzenie Klienta możemy zapisać zdjęcie na nośniku cyfrowym, który pozwoli zarchiwizować wykonaną renowacje, jak również wywołać większą ilość kopii odświeżonego zdjęcia w przyszłości.
5. Możemy również usunąć ze zdjęć niechciane osoby lub obiekty, wykonujemy profesjonalny fotomontaż.

Jak zamówić?

1. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej w tytule podając czego dotyczy zamówienie.
2. W załączniku dołącz zdjęcia, które mamy odrestaurować. Opisz w jakim stopniu mamy dokonać poprawek. Jeśli życzą sobie Państwo możemy dane zdjęcie przerobić na czarno-białe, w kolorze sepii lub w winiecie. Opisz nam jeśli mamy dokonać jakiegoś fotomontażu ( dodać nieobecną osobę ), wykadrować fotografie bądź usunąć osobę lub jakiś element. Wybierz format jaki chcesz uzyskać, a jeśli chcesz abyśmy wywołali zdjęcie i wysłali pocztą wybierz czy zdjęcie ma być na papierze BŁYSZCZĄCYM czy MATOWYM. Jeśli chcą Państwo możemy po akceptacji projektu i wpłacie wyznaczonej kwoty posłać zrekonstruowane zdjęcie na e-mail, a wywołanie zdjęcia na papierze pozostawiamy w Państwa zakresie.
3. Jeśli posiadasz tylko już wywołane na papierze zdjęcia podamy Państwu adres, na który należy przesłać pocztą list ze zdjęciami. Należy podać dane z punktu 2. Zeskanujemy zdjęcie bez uszczerbku dla fotografii.
4. Na zdjęciu możemy umieścić życzenia, motto, dedykacje.
5. Skontaktujemy się z Państwem i prześlemy projekt do akceptacji. Zdjęcie będzie miało zabezpieczenie w postaci znaku wodnego, oczywiście po akceptacji projektu i wywołaniu zdjęcie będzie bez zabezpieczenia.
6. Powiadomimy Państwa o czasie realizacji, ale zazwyczaj to 2 dni.
7. W trakcie zamówienia możecie Państwo wprowadzać poprawki, dodawać nowe elementy, gdy projekt spełni Państwa oczekiwania jest przekazywany do realizacji. Na tym etapie zamówienia należy wpłacić wyznaczoną kwotę na konto i podać dane do wysyłki paczki, jeśli mamy wywołać zdjęcia.
8. Istnieje możliwość za dodatkową opłatą oprawienia zdjęcia w ozdobną ramę z passe-partout.
9. Po zrealizowaniu zamówienia jeśli przesyłaliście Państwo do nas zdjęcia w wersji papierowej odsyłamy je razem z zamówieniem.
10. Pocztą elektroniczną poinformujemy, że zamówienie zostało zrealizowane i paczka została wysłana do Państwa.

Koszt takiej usługi jest zależny od stopnia zniszczenia fotografii. Po otrzymaniu zamówienia, skontaktujemy się z Państwem i w sprawie wyceny usługi. Po wykonaniu renowacji przesyłamy drogą elektroniczną zdjęcie po rekonstrukcji. Jeśli nie będzie żadnych uwag, sugestii pozostaje tylko wpłacić pieniądze na konto, a my wysyłamy zabezpieczony list z twoim Nowym-Starym zdjęciem.

Poproś o wycenę

Zamów